• G5 MASAJI

  G5 MASAJI NEDİR?

  Farklı başlıklara sahip G5 cihazı ile yapılan G5 masajı, sağladığı yüksek titreşim sayesinde yağlı bölgeleri yoğun şekilde uyarır. Baskılı uygulamanın etkisiyle lenf drenajı tetikler. Bölgesel zayıflama konusunda başarılı olan bu tedavi yöntemi, yıllardır kendini kanıtlamış en etkili bölgesel zayıflama yöntemidir. Etkisinin gözle görünür şekilde olması ise G5 masajına olan ilgiyi arttırmıştır.

  Selülit Giderme & G5 Masajı | Epila Güzellik Merkezi

  G5 MASAJININ FAYDALARI
  G5 Masajı ne işe yarar ve ne gibi fayda sağlar? G5 Masajı genellikle G5 selülit tedavisi için kullanılsa da çok daha fazlasını gerçekleştiren bir teknoloji olarak bakılmalı. Sadece cilt problemleri değil, sağlık için de fazlasıyla yararlı olan G5 cihazı, cilt sıkılaştırma, vücuttaki fazla yağların ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlama, ödem atma, kan dolaşımını arttırma gibi etkili tedaviler sağlar. Faydalarını her ne kadar sıralamaya çalışsak da bunu arttırmak mümkün. Sebebi ise oldukça geniş bir tedavi yelpazesine sahiptir.

  G5 ZAYIFLAMA

  Bölgesel dolaşımın artması ile vücuttaki yağ oranının düşmesini de sağlayan G5 cihazı, uygulanan bölgelerdeki yağın azalmasını sağlayarak bölgesel odaklı zayıflama sağlar. G5 Cihazı, selülit tedavisinde olduğu gibi bölgesel zayıflama konusunda da en etkili teknolojik yöntemdir. Yağ yakımı ile birlikte vücudun toparlanmasını sağlayan uygulama pasif jimnastik ile kombin edildiği zaman daha yüksek fayda edilir.

  G5 MASAJI HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?
  Vücut üzerinde bir çok bölge için uygulanabilen G5 masajı genellikle basen, kalça, bacak, kol ve popo üzerinde uygulanması yönünde talep almaktadır. Vücudun sarkma yapan bölgeleri ve yağ kaplayan bölgelerinde etkileyici şekilde uygulanır. Dilerseniz tüm vücut için dilerseniz bölgesel olarak tedavi olmanız mümkündür.

  Saygılarımızla İPEK GÜMÜŞÇÜ

Hizmet Vermeye Hazırız!

E-Bülten Kayıt Formu

Kampanyalardan Haberdar Ol!

whatsapp