Misyonumuz

İpek Gümüşçü Güzellik Merkezi, son derece profesyonel bir kadroyla uzun yıllar alan sektör deneyimiyle çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

2008 yılında Diyarbakır’da Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezinde başlayan güzellik yolculuğumuz, 2018 yılında büyüyerek Mersin Mezitli’de İpek Gümüşçü Beauty Center adı ile İpek Gümüşçü koordinatörlüğünde hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden beri kalite ve güvenden taviz vermeden ilerici görüş ve hizmetleriyle sektörün lideri haline gelmiştir.

Uzman kadrosuyla birlikte sizlerin tüm konforu ve sağlığı düşünülerek standartların üzerinde klinik ve hijyen politikasını ön planda tutulmaktadır. Güzellik Merkezimizde standart uygulamaların dışında kişiye özel çözümler sunulmaktadır.

Lazer Epilasyon ve Güzellik uygulamaları yapılmadan önce kişisel analizler yapılarak en doğru çözüm uygulanmaktadır. Güzellik sektörünün birçok alanında yılların tecrübesiyle İpek Gümüşçü güzellik ve estetik alanında siz değerli müşterilerine İpek Gümüşçü Beauty Center adı altında hizmet vermektedir. Alanımızda mevcut ulusal ve uluslararası standartları takip ediyor, aynı zamanda uzman kadromuzu güçlendirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Temel ilkesi daima kaliteli ürün ve kaliteli hizmet olan İpek Gümüşçü Beauty Center Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi, dünyanın en ünlü ve değerli ürünlerini sunmakta ve denenmiş, güvenilmiş tüm yenilikleri müşterisinin hizmetine sunmaktadır.

Misyon ölçümüz olarak Mersin’de Lazer Epilasyon ve Güzellik alanında müşterilerimize en iyi sonuç doğuracak tedavi sürecini uygulayarak alanımızda en iyisini hedefliyoruz.

Öncelikli olarak müşterisinin sağlığını korumayı, sonra da en son yeniliklerle sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemektedir.

Kalite ve güveni, yılların verdiği deneyimle birleştirerek sunmak…

Misyonumuz

Rakamlarla Biz...

20

Yıllık Tecrübe

1250

+
Mutlu Müşteri

23

Uygulamalarımız

Hizmet Vermeye Hazırız!

E-Bülten Kayıt Formu

Kampanyalardan Haberdar Ol!

whatsapp